Basitçe sinemayı ve izlediği filmler üzerinden düşünce üretmeyi seven birisiyim. Uzun zamandır sinema üzerine bir site açmayı düşünüyordum. Koronavirüs sürecine girdikten bir müddet sonra harekete geçtim ve sinemadansevgilerle.com’u kurdum.

Virüs gelmezden hemen önce Bursa’da çalışıyor, özel tiyatromuz bünyesinde oyunculuk yapıyordum. Koronavirüsün en sert vurduğu yerlerden biri tiyatro ve onunla ilişki alanlar olunca, hem çalışma hayatım, hem de sevgili tiyatromuz bir durgunluk dönemine girdi ve dijitale daha fazla ağırlık vermeye başladım.

Açık konuşmak gerekirse bu sitede başka platformlardan kopyalanmış ve kolay elde edilebilecek içeriği değil, doğrudan deneyimlediğim ve sinemadansevgilerle.com’a has olan, okuyucunun sinema kültürünü genişletecek içeriği bulacaksınız. Yeni filmler keşfetmekten ve sinema üzerine okumaktan hoşlanan insanlarla ortak bir noktada buluşacağımızı düşünüyorum.

Sitedeki Listeler menüsünden film listelerine göz atabilir, Keşfet‘e tıklayarak film/yönetmen/oyuncu ekseninde keşifler yapabilir ve herhangi bir diyalog ihtiyacında bana İletişim sayfasından ve sosyal medya hesaplarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sinemadan sevgilerle…